Granit
Loading...

Granit

Granit jest doskonałym materiałem do zastosowania jako eleganckie elementy dekoracyjne, wykończenia schodów, balustrad. Dzięki odpowiedniej technologii obróbki, cięcia oraz polerowania kamienia uzyskujemy materiał odporny na zarysowania, zacieki czy działanie czynników chemicznych. Granit jest odporny na wysokie oraz niskie temperatury, dlatego bez obaw może być stosowany jako elementy architektury ogrodowej. Szerokie zastosowanie granitu potwierdza jego funkcjonalność. Granit jest materiałem niepalnym,odpornym na uszkodzenia mechaniczne, trwałym, a także bardzo wytrzymałym. Elementy wykonane z granitu są niebywale dostojne i estetyczne, dzięki czemu bedą prezentować się zjawiskowo!

Ze względu na wszechstronne zastosowanie granitu oferujemy Państwu wysokiej jakości tralki granitowe, które mogą być stosowane jako:

  • elementy dekoracyje
  • elementy balustrad zewnętrznych
  • elementy balustrad wewnętrznych

Tralki są ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Bradzo łatwo utrzymać je w czystości. Naturalne piękno kamienia w wyjątkowej gamie kolorystycznej zapewni Ci wyższy poziom estetyki. Tralki z kamienia naturalnego są odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz promieni UV, dzieki czemu możesz cieszyć się pięknym kolorem kamienia naturalnego w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Tralki wykonane z granitu są trwałe i niezwykle eleganckie.

Wymiary:

Projekt, wzór, średnica oraz wysokość są ustalane indywidualnie z klientem. Dostosujemy się do Państwa potrzeb i wymagań. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje.

Kolor:

Oferujemy tralki wykonane z wysokiej jakości granitu o barwie szarej i czerwonej.

Materiał:

Kamień naturalny- Granit.

Produkt dostepny na zamówienie. Warunki dostawy prosimy uzgadniać indywidualnie telefonicznie lub mailowo. Realizujemy również sprzedaż hurtową. Dla architektów i projektantów oferujemy specjalne warunki zamówień.
Zapraszamy do współpracy. !

Wstecz

Inne produkty z katalogu